Úvod | Akce a závody | Výsledky Mezinárodní mistrovství ČKNO

Výsledky Mezinárodní mistrovství ČKNO

11. – 13. 7. 2014 Suchdol nad Odrou

 

Psovod Pes S P O Celkem Pořadí
Černý Marek Extreme Orex Aykmar 97 97 98 292 1
Ouška Václav Chees ze Svobodného dvora 99 94 92 285 2
Pejša Martin Norbert Aritar Bastet 97 96 89 282 3
Kičmer Aleš Ego Hurčák 97 93 91 281 4
Kristová Karolína Jimmie Duffmar 99 95 87 281 5
Novotná Taťána Artagnan vom Esadera 96 92 92 280 6
Cvinger Tomáš Yankee ze Stříbrného kamene 96 90 92 278 7
Skokan Zdeněk Falk Zde-Sko 95 92 87 274 8
Uher Petr Alti z Chotinského údolí 95 85 87 267 9
Radovesnická Hana Fany Ben-Ju 98 86 80 264 10
Pospíšilová Radmila Chelsey Vikar 94 87 82 263 11
Ťujík Břetislav Nikita Vepeden 95 91 77 263 12
Šenková Adéla Cara Laperys 82 91 89 262 13
Syrovátka Luděk Attila ze Stříbrného kamene 87 87 87 261 14
Sergent Philip Flash vom Steintech 96 88 72 256 15
Polzer David Napi Apanta rei 84 88 80 252 16
Ausficírová Jana Anaja od Janice 92 80 79 251 17
Makovská Petra Áres All Proffesore 86 84 80 250 18
Drešerová Dita Hassko Anrebri 82 84 82 248 19
Volek Zdeněk Abba All Proffesore 90 86 71 247 20
Šimánek Karel Chuck ze Svobodného dvora 85 71 90 246 21
Kolář Pavel Arwen ze Stříbrného kamene 83 83 80 246 22
Petrášek Václav Kendy Duffmar 83 72 90 245 23
Štefková Táňa Rega Suché Lazce 88 79 78 245 24
Majtasová Marta Marlboro Black Chabet 89 86 70 245 25
Klícha Vlastimil Filip z Klídkova dvora 72 82 90 244 26
Krátká Eva Vrislo Niox 70 90 84 244 27
Králík Josef Renny z Daskonu 75 86 83 244 28
Kocourková Marie Heč Mariko 83 84 77 244 29
Vodičková Šárka Legolas Venušina Sopka 84 78 73 235 30
Galvasová Gabriela Xarra Majorův háj 74 79 81 234 31
Skokanová Ludmila Lucy vom Haus Tyson 97 68 88 253 32
Bortlík Dobroslav Taro Vikar 61 86 84 231 33
Bílá Dana Georgie Drapa 72 68 81 221 34
Tajčová Radka Rea z Dvořákova sadu 82 67 72 221 35
Machučová Erika Orso Vikar 44 87 86 217 36
Nemravová Petra Okim u Alfréda 76 59 67 202 37
Kleslová Zdeňka Asko Obsidian Guard Land 22 82 90 194 38
Koman Pavel Bc. Caira Yucero Bohemia 12 90 82 184 39
Vandersmissen Gert Coudy Z údolí Úpy 93 80 173 40
Fína Jan Ippy Písečná bouře 86 11 97 41
Šafářová Denisa Orty Vikar 59 59 42
Pěknice Přemysl Daisi ze Šikmáku 43
Svobodová Ivana Gold Aritar Bastet 44
Dvořák Dalibor Imperia Anrebri 45
Kubeš Jiří Sax Favory Cross 46
Kraus Lukáš Bady Anilorak 47
Černoch Karel Ing. Iziasch Vikar 48
Mereďa Antonín Qino Venušina Sopka 49
Mráz Zdeněk Bart ze Stříbrného kamene 50
Koudela Jiří Benji Felones 51
Přečtěte si také:  Křenovická voříškiáda

Zdroj: http://mmckno2014.zkosuchdol.info/

Autor sportovni-kynologie.cz

Profilové foto uživatele sportovni-kynologie.cz
Internetový magazín o psech, stránky zabývající se sportovní kynologií. Rady při výcviku a výchově psa, výstavy, závody a zajímavosti ze světa psů.

Mohlo by Vás zajímat

Závody o „PODBLANICKÝ POHÁR“

Základní kynologická organizace Vlašim Vás zve na závody ve sportovní kynologii o „PODBLANICKÝ POHÁR“ konané …

Napsat komentář

Přihlašte se rychle pomocí Facebooku:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření *

Přihlásit se


Uživatelské jméno
Registrovat se!
Heslo
Zapomněli jste heslo? (zavřít)

vytvořit účet


Uživatelské jméno
E-mail
Heslo
Potvrzení hesla
Chcete se přihlásit? (zavřít)

Zapomenuté heslo


Uživatelské jméno nebo e-mail
(zavřít)
Přejít k navigační liště