Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Letní týden psích sportů

26.7.2014 - 2.8.2014

Týdenní tábor pro ty, kteří chtějí ochutnat různé psí sporty. V tomto týdnu si můžete se svým psem vyzkoušet agility, dogfrisbee, obedience, dogdancing, treibball, záchranařinu a vodní práce, nebudou ale chybět také zábavné hry či zážitková vycházka.

Akce probíhají pod vedením našich trenérů s mnohaletými zkušenosti, kteří pracují s pozitivními metodami a tak, aby vše bavilo jak vás tak i psa.

Tento tábor probíhá souběžně s dalšími tábory, se můžete zúčastnit i výcviku poslušnosti či vzdělávání, ale nebude chybět i zábavná část, soutěže a povídání na různá kynologická témata. Tábor je určen pro všechny zájemce, pro psy všech plemen s i bez průkazu původu, pro dospělé bez dětí i s dětmi, a kdo se nebude účastnit některého programu, může třeba ležet u bazénu nebo sportovat, houbařit nebo rybařit.

Tábor bude v rekreačním středisku Brněnka v Herolticích, kde jsou ideální podmínky pro dovolenou, řeka, vyhřívaný bazén, celodenně otevřený a dobře vybavený bufet, lesy a louky v okolí, výborné jídlo a místo pro výcvik. Ubytování je v chatkách nebo v budově, za neobsazená místa se nepřiplácí. Psi mohou samozřejmě spát v chatkách či pokojích.

 

Pořadatel

Škola pracovní a zábavné kynologie
Telefon:
721 647 970
Email:
pavel@bradac.cz
Webová stránka:
http://areal.kynolog.cz/

Místo konání

Rekreační středisko Brněnka
Heroltice 65
Heroltice u Tišnova, Jihomorvský 666 01 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
725 745 141
Webová stránka:
http://areal.kynolog.cz

Přihlásit se


Uživatelské jméno
Registrovat se!
Heslo
Zapomněli jste heslo? (zavřít)

vytvořit účet


Uživatelské jméno
E-mail
Heslo
Potvrzení hesla
Chcete se přihlásit? (zavřít)

Zapomenuté heslo


Uživatelské jméno nebo e-mail
(zavřít)
Přejít k navigační liště