Psí oči se po dvouleté pauze zase rozzáří: Němá tvář uspořádá Vánoce v útulku

Vánoce v útulku letos vyvrcholí 3. prosince od 14.00 do 18:00 - Útulek pro zvířata v nouzi na Vršavě, Zlín

Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně prostřednictvím neziskového projektu Němá tvář pořádá řadu akcí, jednou z nich jsou také Vánoce v útulku. Předchozí dva roky se tradiční akce nekonala z důvodu světové pandemie, ale letos celý útulek na jeden den opět ožije vánoční atmosférou. Výtěžek z jednodenní akce poputuje právě na podporu zdejších čtyřnohých obyvatel.

Vánoce v útulku letos vyvrcholí 3. prosince od 14.00 do 18:00 přímo ve zlínském Útulku pro zvířata v nouzi na Vršavě.

Neziskový projekt Němá tvář organizují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati již od roku 2007. Po dvou letech pandemické odmlky tak projekt může opět navázat na již tradiční akce, které pomáhají pejskům i kočičkám z Útulku pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava, kam poputuje také celkový výtěžek z jednotlivých akcí. Hlavní myšlenkou celého projektu je zviditelnit danou problematiku, zapojit do akcí zajímavé osobnosti ze Zlínského kraje a zejména upoutat pozornost veřejnosti k tomu, že i němé tváře si zaslouží lásku a péči svého páníčka.

Organizátoři věří, že i letos bude „Ježíškův příspěvek“ velkým přínosem. „Kvůli pandemii jsme bohužel poslední dva ročníky Němé tváře uskutečnit nemohli, proto doufáme, že letošní Vánoce dokážeme chlupáčům udělat alespoň tak krásné, jak si je zaslouží,” uvedla Kristýna Musilová, manažerka projektu Němá tvář.

Cílem letošních Vánoc v útulku je nejen přiblížit lidem život opuštěných zvířat, ale zároveň ukázat způsob, jakým může veřejnost Útulku pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava pomoci, pokud třeba není možné vzít si mazlíčka přímo domů. Na návštěvníky akce se těší nejen němé tváře, ale také organizátoři, kteří v plném proudu připravují bohatý vánoční a doprovodný program s občerstvením.

Přijďte navštívit vánoční Útulek pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava a prožít s námi Vánoce v útulku, protože to je to místo, kde najdete spoustu lásky. Můžete se těšit na zpívání vánočních koled, aukci o poukaz a především na celodenní tvoření pro děti i dospělé. Věříme, že společně rozzáříme oči našich zvířecích kamarádů!

Kontakt:
Natálie Hrubešová
Manažerka sekce PR
n_hrubesova@utb.cz
739116055

Podpořte autory

Kupte jim třeba kafe :)

Exit mobile version