Úvod | Ze světa psů | Zajímavosti ze světa psů | 10 důvodů proč bydlet se psem
@alejandrotrinidadg

10 důvodů proč bydlet se psem

6. Naučí vás pravidelnému režimu

Stejně jako je to s pravidelným vstávání ani zbytek vašeho denního režimu nemůže zůstat beze změny. Pes potřebuje pravidelnost a jistotu. Jinak začne být po čase ze všeho zmatený a ze skvěle vycvičeného psa se stává neposlušný tvrdohlavec. A protože o to nikdo nestojí, časový rozvrh se stává povinností.

7. Poslouchá na povel

Pokud si ho správně vycvičíte, poslechne vás na slovo. Nikdy vám nebude odmlouvat a protestovat proti dlouhým procházkám. Komu by se to nelíbilo, že?

8. V noci vás zahřeje

Za dlouhých zimních večerů, kdy jste líní otočit i kohoutkem na topení, pes poslouží jako skvělý ohřev postele. V případě menšího plemena vám alespoň zahřeje nohy. A jak jste se dočetli o bod výš, nikdy neodmlouvá.

9. Už nikdy(!) se nemusíte sehnout pro jídlo, které vám upadlo na zem

Pokud už se psem žijete, tak to berete jako samozřejmost, ale představte si, že lidi co nemají psa, musí sbírat jídlo ze země! Tahle malá výhoda vám umožní klidně týden nevytírat, protože vaše podlaha se stále leskne.

10. Má vždycky dobrou náladu!

Špatný den, každý z nás ho občas má. Přijdete pozdě do práce, stihnete se polít kafem, šéf vás seřve, že jdete pozdě a ještě vám ujede cestou domů tramvaj před nosem. Prostě den blbec. Pak ale přijdete domů a čeká vás velká dojemná vítačka, jako kdybyste byt opustili minimálně před týdnem, dobrá nálada je všude okolo vás…a svět je zase v pořádku.

Mohlo by Vás zajímat

Mohou psi jíst jablka?

Mohou psi jíst jablka? Ať už se jedná o čivavu nebo například pitbula, je jedno, …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *