Online kurzy pro psy

Naučte svého psa poslušnosti i novým kouskům! Vytvořili jsme pro vás přehledný seznam Online kurzů pro psy, které, podle nás, stojí za to absolvovat.

Cítíte úzkost vždy, když pouštíte svého psa na volno? Bojíte se, že nepřijde na zavolání nebo se vám to už stalo? Nezoufejte, nejste první ani poslední, kdo by uvítal pomoc zkušených kynologů a dalších cvičitelů psů s mnohaletou praxí a prokazatelnými zkušenostmi. Ať už řešíte problémové štěňátko nebo agresivního dospěláka, rady odborníků se nikdy neztratí. Odnaučte svého psa tahání za vodítko a další zlozvyky.

Pusťte se do objevování nových triků a tipů, které vám ulehčí výchovu vašeho psa a pomohou vyřešit problémové návyky. Navíc u toho budete pány svého času, protože nemusíte osobně dojíždět na kurzy a cvičáky, ale vše zvládnete z pohodlí svého domova.

Seznam: online kurzy pro psy

Online kurz Základní poslušnost pro štěňata

Pro štěně od 8 týdnů cca do půlroku

Výcvikový kurz je ve formě online video lekcí a je rozdělen do dvou základních výukových předmětů – Výcvik psa a Psí řeč. Společně se zkušenými instruktorkami absolvujete 19 lekcí.

Online kurz Základní poslušnost pro dospělé psy

Pro pejsky cca od půlroku

Výcvikový kurz je ve formě online video lekcí a je rozdělen do dvou základních výukových předmětů – teorie a praxe. Společně se zkušenými instruktorkami absolvujete 19 lekcí.

Online kurz Problémové chování

Pro pejsky každého věku

5 týdenní funkční tréninkový plán sestavený profesionální trenérkou psů. 5 nadupaných lekcí. Vysvětlíme si podstatu takového chování a naučíme se s takovým psem pracovat tak, aby jeho přehnané reakce na lidi/psy/zvuky/předměty začali ustupovat a pes byl celkově vyrovnanější.

Online kurz Stop tahání

Pro pejsky každého věku

5 týdenní funkční tréninkový plán sestavený profesionálními trenérkami psů. Jejich podpora a zpětná vazba + Tajné fígle profesionálů.

Online kurz Problémové chování

Vítejte zpět!

Přihlaste se ke svému účtu

Vytvořit nový účet

Pro registraci vyplňte formulář

*Registrací na tomto webu souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů.

Získejte heslo

Chcete-li obnovit heslo, zadejte prosím své uživatelské jméno nebo e-mail.

Opravdu chcete odemknout tento příspěvek?
Zbývající odemknutí : 0
Opravdu chcete zrušit předplatné?