Úvod | Novinky | Oznámení o nových článcích na vaší ploše

Oznámení o nových článcích na vaší ploše

Jak se přihlásit k odběru oznámení o novém obsahu:

Klikněte na ikonu zvonečku zvonek, která se nachází vlevo dole na našem webu sportovni-kynologie.cz.

Po kliknutí na ikonu zvonečku zvonek se zobrazí okno pro potvrzení přihlášení. Kliknutím na POKRAČOVAT budete dostávat upozornění na plochu  případě nového obsahu na našem magazínu.

V případě, že na webu vyjde nový článek, budete o tom upozorněni přímo na vaší ploše a to pomocí následujícího oznámení:

Takto vám přijde oznámení o novém článku přímo na vaši plochu v pc. Někdo to může znát z facebooku, kde se to také používá. Posílání oznámení lze kdykoliv zrušit, opět kliknutím na ikonku zvonečku zvonek.

Přihlášeným čtenářům se ulehčí práce a o novém obsahu se dozvědí jako první, aniž by se dívali do e-mailu na zpravodaj nebo na web :)

Přečtěte si také:  Široký výběr našich bannerů

Mohlo by Vás zajímat

Rudolf Desenský: Elektrické obojky nepoužívám, mohou zanechat trvalé následky

S předním českým psychologem psů Rudolfem Desenským se nejen o problémových psech bavila ve Víkendovém Radiožurnálu Patricie Strouhalová. S sebou do studia si vzal fenku švýcarského bílého ovčáka Josefinu – tiše leží pod stolem a nikoho si nevšímá. S kynologií začal v 16 letech, rukama mu za tu dobu prošla snad všechna plemena. Jak dlouho trvá taková převýchova psa? A jak se má pes chovat na vodítku?

5 komentářů

  1. Zajímavé.. a svůj účel to splňuje :) Jak to máte s e-mailovým newsletterem?

    • Zdravíme Adélo, jsme rádi, že se nová funkce líbí! E-mailový newsletter posíláme jen jednou týdně a to v pátek. Najdete v něm souhrn článků, které byly za tu dobu na webu publikovány.

  2. To je dobrý :D A to mi přijde upozornění jenom když mám otevřený prohlížeč?

  3. Super věc, funguje dobře!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *