Aktuality
Online psí škola - Kurz STOP TAHÁNÍ
Online kurz Základní poslušnost pro dospělé psy
Online kurz Problémové chování
Úvod | Novinky | Vylepšené profily uživatelů, posílání soukromých zpráv

Vylepšené profily uživatelů, posílání soukromých zpráv

Opět přicházíme s další novinkou. Nebo spíše novinkami. Nasadili jsme rozšíření pro správu uživatelů. Nyní má každý registrovaný uživatel možnost upravit si svůj profil dle svého a navíc lze vyplnit více informací a to například o svém čtyřnohém mazlíčkovi. Můžete tak sdělit ostatním uživatelům, jaké plemeno psa vlastníte a co jsou jeho oblíbené sporty, zájmy, apod. Dále má každý uživatel 50 MB prostoru pro fotografie svého psa.

profil-pes

Vyplněné údaje se poté zobrazují na stránce uživatelova profilu. Seznam uživatelů – pro shlédnutí jejich vlastních profilů, najdete na adrese https://www.sportovni-kynologie.cz/uzivatele/. Uživatelské menu, ve kterém najdete veškeré potřebné nastavení a přehledy, najdete v pravé horní části stránek viz obrázek:

aktual4

aktual3Nově lze také posílat zprávy mezi uživateli. Soukromé a nebo veřejné, které budou zobrazeny ve streamu všech aktivit uživatelů – https://www.sportovni-kynologie.cz/aktivita-uzivatelu/, kam můžete také přispívat.

 

aktual5Další novinka je možnost nahrání vlastního uživatelského obrázku přímo na webu. Stačí si jej vybrat z pc, nahrát na web a zvolit jako svůj uživatelský avatar.

 

uzivatel-foto

Nově je umožněno uložit a sdílet s ostatními uživateli fotografie Vašich miláčků. Na stránce profilu najdete tlačítko BuddyDrive, pod kterým se skrývá Vaše úložiště nahraných fotografií. Máte možnost třídit fotografie do složek, které si sami vytvoříte. Každému registrovanému uživateli připadá prostor pro fotografie o celkové kapacitě 50 MB. Složku s fotografiemi je možné označit jako soukromou, veřejnou a nebo zaheslovanou.

 

 

Přečtěte si také:  Sportovní-kynologie.cz je na FlashNews.com

Autor admin

Magazín Sportovni-kynologie.cz
Jsme internetový magazín o psech přinášející aktuality ze světa psů, rady pro pejskaře ale i zábavný obsah se psí tématikou. U nás si každý milovník psů najde své oblíbené téma.

Mohlo by Vás zajímat

Anketa: Využíváte registr psů?

Přečtěte si také:  Křenovická voříškiáda