CBD
Úvod | Ze světa psů | Zajímavosti ze světa psů | 10 důvodů proč bydlet se psem
@alejandrotrinidadg

10 důvodů proč bydlet se psem

1. Donutí vás ráno vylézt z postele. Nejen ráno

Nejste zrovna ranní ptáčata? Pořízení nového člena rodiny ho z vás zaručeně udělá. Pokud nechcete uklízet loužičky, musíte se připravit na tvrdý režim. Ve dne v noci, v zimě, v létě i kdyby trakaře padaly. Prostě musíte.

2. Když něco uvaříte, vždycky si pošmákne

Znáte ten pocit, kdy se hodiny vaříte s nějakou zaručenou pochoutkou, ale nakonec nad ní většina členů rodiny ohrne nos? To se vám se psem nestane. Labužnicky vylíže talíř do posledního zbytku a ještě si bude chtít přidat!

3. Nikdy nebudete doma sami

Při každém příchodu domů vás čeká nekonečná vítačka, která se v průběhu dne mění na hlídačku, abyste náhodou zase neodešli z bytu sami. Vlastně většinu času nebudete sami vůbec nikde. Většinou ani tam, kde byste samotu ocenili. 

4. Můžete mu říct cokoliv. Kdykoliv

Pes je ten nejlepší psychoterapeut na světě. Můžete mu hodiny vyprávět o problémech, můžete se na něm vybrečet a vždycky budete vědět, že on to nikde nevykecá. Zároveň vám bude neustále vylepšovat náladu svojí milou společností.

5. Vždycky vás bude bezmezně milovat

Jestli je nějaká láska nekonečná, je to láska psí. Každý pes bude svého páníčka milovat až za hrob.  Všichni známe ty příběhy o psech ležících na náhrobcích, nebo čekajících v nádražních halách na svého pána.

Další stránka

Mohlo by Vás zajímat

Vánoce se psem

Vánoce se blíží a všichni pejskaři to znají. Pejsek si u stromečku rád hraje a skáče po …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *