Aktuality
Úvod | Novinky | Nový vzhled stránek

Nový vzhled stránek

Stránky sportovní kynologie prošly obrovskou kosmetickou změnou, která přináší nový vzhled, rychlejší odezvu a načítání stránek. Stránky jsou také postaveny na jednom z nejlepších a nejpoužívanějších světových CMS systémů.

Veškeré funkce, jako například napsat vlastní článek, nabídka psů z útulku, jsou z předchozích stránek zachovány, ale převedeny na nový systém. Jediná funkce, která zatím není plně nasazena je inzerce, na které usilovně pracujeme, abychom vám zde umožnili inzerovat a to stále zdarma.

Registrovaní uživatelé si zde na stránce s profilem mohou upravit své informace (ICQ, webové stránky, info o sobě, zobrazované jméno na webu a e-mail).

Na stránkách je nově funkce avatarů u komentářů (Gravatar). Avatar (uživatelský obrázek) si můžete nastavit na váš e-mail na adrese gravatar.com. Na této adrese se zaregistrujete a nahrajete si zde svůj vlastní obrázek, který chcete používat. Ten se pak přiřadí k registrované e-mailové adrese. Tyto uživatelské obrázky se poté zobrazují na všech stránkách, kde přispíváte s tímto e-mailem a kde je funkce gravatar dostupná.

Váš Gravatar je obrázek, který vás následuje ze stránky na stránku, a zobrazuje se vedle vašeho jména, když komentujete či přidáváte příspěvek na blogu. Avatary pomáhají identifikovat vaše příspěvky na blozích a internetových fórech…

Gravatar.com

Další novinkou je Twitter. Ano naše stránky jsou také na Twitteru! Takže následujte nás a mějte přehled o nejnovějších článcích, novinkách a informacích přímo na Vašem účte.

Doufáme, že budete s novým vzhledem nad míru spokojeni a zůstanete našimi věrnými čtenáři.

Přečtěte si také:  Charitativní akce na pomoc útulkům

Autor Administrátor

Magazín Sportovni-kynologie.cz
Jsme internetový magazín o psech přinášející aktuality ze světa psů, rady pro pejskaře ale i zábavný obsah se psí tématikou. U nás si každý milovník psů najde své oblíbené téma.

Mohlo by Vás zajímat

Podmínky pro cestování nejen se psy do zahraničí

Řada lidí na dovolenou do zahraničí cestuje ve společnosti zvířecího společníka, nejčastěji se jedná o …