Úvod | Novinky | Nový vzhled stránek

Nový vzhled stránek

Stránky sportovní kynologie prošly obrovskou kosmetickou změnou, která přináší nový vzhled, rychlejší odezvu a načítání stránek. Stránky jsou také postaveny na jednom z nejlepších a nejpoužívanějších světových CMS systémů.

Veškeré funkce, jako například napsat vlastní článek, nabídka psů z útulku, jsou z předchozích stránek zachovány, ale převedeny na nový systém. Jediná funkce, která zatím není plně nasazena je inzerce, na které usilovně pracujeme, abychom vám zde umožnili inzerovat a to stále zdarma.

Registrovaní uživatelé si zde na stránce s profilem mohou upravit své informace (ICQ, webové stránky, info o sobě, zobrazované jméno na webu a e-mail).

Na stránkách je nově funkce avatarů u komentářů (Gravatar). Avatar (uživatelský obrázek) si můžete nastavit na váš e-mail na adrese gravatar.com. Na této adrese se zaregistrujete a nahrajete si zde svůj vlastní obrázek, který chcete používat. Ten se pak přiřadí k registrované e-mailové adrese. Tyto uživatelské obrázky se poté zobrazují na všech stránkách, kde přispíváte s tímto e-mailem a kde je funkce gravatar dostupná.

Váš Gravatar je obrázek, který vás následuje ze stránky na stránku, a zobrazuje se vedle vašeho jména, když komentujete či přidáváte příspěvek na blogu. Avatary pomáhají identifikovat vaše příspěvky na blozích a internetových fórech…

Gravatar.com

Další novinkou je Twitter. Ano naše stránky jsou také na Twitteru! Takže následujte nás a mějte přehled o nejnovějších článcích, novinkách a informacích přímo na Vašem účte.

Doufáme, že budete s novým vzhledem nad míru spokojeni a zůstanete našimi věrnými čtenáři.

Přečtěte si také:  Prozatímně uznaná plemena FCI
beran-caskrmeni-5199439472-2016-04-19-600x190-b.jpg

Autor MagazínKynologie

Internetový magazín o psech. Rady při výcviku a výchově psa, výstavy, závody a zajímavosti ze světa psů.

Mohlo by Vás zajímat

Reklama na magazínu o psech

Chcete propagovat svoji firmu nebo produkt na našem magazínu? Nabízíme reklamní prostory v podobě bannerů …

Přejít k navigační liště