Aktuality
Online kurz Problémové chování
Online psí škola - Kurz STOP TAHÁNÍ
Online kurz Základní poslušnost pro dospělé psy
Úvod | Novinky | Nový vzhled stránek

Nový vzhled stránek

Stránky sportovní kynologie prošly obrovskou kosmetickou změnou, která přináší nový vzhled, rychlejší odezvu a načítání stránek. Stránky jsou také postaveny na jednom z nejlepších a nejpoužívanějších světových CMS systémů.

Veškeré funkce, jako například napsat vlastní článek, nabídka psů z útulku, jsou z předchozích stránek zachovány, ale převedeny na nový systém. Jediná funkce, která zatím není plně nasazena je inzerce, na které usilovně pracujeme, abychom vám zde umožnili inzerovat a to stále zdarma.

Registrovaní uživatelé si zde na stránce s profilem mohou upravit své informace (ICQ, webové stránky, info o sobě, zobrazované jméno na webu a e-mail).

Na stránkách je nově funkce avatarů u komentářů (Gravatar). Avatar (uživatelský obrázek) si můžete nastavit na váš e-mail na adrese gravatar.com. Na této adrese se zaregistrujete a nahrajete si zde svůj vlastní obrázek, který chcete používat. Ten se pak přiřadí k registrované e-mailové adrese. Tyto uživatelské obrázky se poté zobrazují na všech stránkách, kde přispíváte s tímto e-mailem a kde je funkce gravatar dostupná.

Váš Gravatar je obrázek, který vás následuje ze stránky na stránku, a zobrazuje se vedle vašeho jména, když komentujete či přidáváte příspěvek na blogu. Avatary pomáhají identifikovat vaše příspěvky na blozích a internetových fórech…

Gravatar.com

Další novinkou je Twitter. Ano naše stránky jsou také na Twitteru! Takže následujte nás a mějte přehled o nejnovějších článcích, novinkách a informacích přímo na Vašem účte.

Doufáme, že budete s novým vzhledem nad míru spokojeni a zůstanete našimi věrnými čtenáři.

Přečtěte si také:  Vylepšené profily uživatelů, posílání soukromých zpráv

Autor Administrátor

Magazín Sportovni-kynologie.cz
Jsme internetový magazín o psech přinášející aktuality ze světa psů, rady pro pejskaře ale i zábavný obsah se psí tématikou. U nás si každý milovník psů najde své oblíbené téma.

Mohlo by Vás zajímat

Anketa: Využíváte registr psů?

Přečtěte si také:  1. stafbulí hrátky haf bez obav