CBD
Úvod | Akce a závody | Seminář masážní techniky psů pro aktivní psy

Seminář masážní techniky psů pro aktivní psy

Jste aktivní se svým psem? Děláte agility, dog dancing nebo jiné psí sporty? Přijďte se svým psem a naučte se tři masážní techniky. Zjistěte jak předcházet drobným zraněním, ke kterým dochází při aktivitě psa, a které velmi často nejsou vidět, ale mají vliv na zdraví a následně i výkon psa.

Nebo jen chcete zpříjemnit život svému psu, ulehčit mu například při kloubních onemocněních, či stále se opakujících zažívacích potížích? To vše a mnohem více lze ovlivnit masážními doteky.

Svalový systém je velmi často podceňován.

Věděli jste, že svalový systém je jeden z 10 nejdůležitějších systémů v těle?

Poškozený sval může mít zásadní efekt na kosterní systém stejně jako může mít významný dopad na cirkulační, či zažívací systém psa. Specifický typ masáží aktivizuje právě nervový systém, který upozorní mozek na blížící se činnost a zároveň zahřeje svaly, aby byly připravené na aktivitu. Je to způsob jak předcházet zraněním. Masáž rozproudí tok krve, čímž rychleji doručí kyslík a živiny do svalových buněk a ty se nejen zahřívají, ale rovněž jim to poskytuje rychlejší možnost regenerace.

Na semináři masážní techniky psů pro aktivní psy se dozvíte, co se ukrývá pod kůží vašeho psa a jak správně vedenými tahy zlepšit jeho pohodu a především zdraví. Jak psa připravit na aktivitu, jak jej zklidnit po aktivitě a mnoho dalšího.

[tabcontainer] [tabtext]Termíny, místo konání[/tabtext] [tabtext]Kontakty, další informace[/tabtext] [tabtext]Ceny[/tabtext] [/tabcontainer] [tabcontent]
30.5. 2013 Masážní techniky psů

31.5. 2013 Masážní techniky psů – pro aktivní, sportující psy

 

Místo konání:

Škola psích sportů, Horní počernice

Čas: 9:30-16:00

Více informací: 777 012 906

Registrace: masaze@krasnacarodejka.cz

2 500,-Kč pro účastníky se psem (omezený počet na max. 10 lidí), 390,-Kč pro přihlížející
Přečtěte si také:  Vodní hračky pro psy - aport i zábava současně
[/tabcontent]

http://www.krasnacarodejka.cz

Mohlo by Vás zajímat

Vánoce se psem

Vánoce se blíží a všichni pejskaři to znají. Pejsek si u stromečku rád hraje a skáče po …