Úvod | Ze světa psů | Zajímavosti ze světa psů | Vodní hračky pro psy – aport i zábava současně

Vodní hračky pro psy – aport i zábava současně

Máte doma vodomila nebo se váš pejsek vody spíše bojí? V prvním případě to máte jednodušší, protože přimět psa do vody, nebude problém – vleze si tam dobrovolně! Sám se v horku touží ochladit, voda je jeho kamarád a kolikrát se vyčvachtá i bez hraček. Stačí, když mu do vody hodíte obyčejný klacek.

Dnešní doba však přeje připraveným a existují mnohem rafinovanější hračky, než třeba „tenisák“. Za těmi půjde do vody i pejsek, který si nerad máčí tlapičky! Pojďme nahlédnout do vodní říše aportů a vodních hrátek. Vaši psi ocení, když vymyslíte novou zábavu. Hračky na šňůrce jsou báječné i z toho důvodu, že se můžete se psem přetahovat.

Slunce vyzývá ke koupání i naše čtyřnohé miláčky

Jedete na dovolenou a budete mít možnost vykoupat také psa? Pokud je v blízkosti rybník, menší říčka nebo jiné přírodní koupaliště, kam může vkročit i váš pejsek, neváhejte. Hraček do vody je tolik, že by v tom byl čert, aby ho žádné z nabízených lákadel nezaujalo.

Latexové hračky

Co třeba latexový míček? Nopky pro snadnější úchop do tlamy jsou výhodou a rovněž i pískátko. Pes za míčkem vběhne do vody a krásně si zaplave. Ovšem pro začátek žádné daleké házení, stačí dva metry před něj. Na vodu si musí zvyknout postupně. Míčky jsou veselé, hopsavé a parádně se drží nad hladinou. Vidí je pes i vy z břehu.

Hračky z pěnové pryže

Tento materiál je velmi šetrný ke psím zubům. Navíc není hlučný, takže nejsou tolik slyšet dopady na vodní hladinu. Kupte svému šampionovi to nejlepší.

Hračky z termoplastické gumy

Zde přichází na řadu frisbee. Hračka, se kterou si užijete zábavu taktéž vy. Když je součástí LED světlo, vyhrajete si se psem i za šera na zahradě. Nemusí to být nutně jen ve vodě.

Přečtěte si také:  Recenze chytré známky tag4pet aneb proč přemýšlet o Chytré známce pro psa.

Hračky s neoprénovým potahem

Tyto hračky jsou velmi měkké, rychle schnou a pro házení do vody a aportování optimálním vybavením. Jsou vodu odpudivé podobně jako nylonové obojky pro psy. Ruku v ruce, tak doufáme, že vašemu psíkovi vyberete to nejatraktivnější, co vám dnešní trh nabízí. Vanilkové vůně hraček jsou bonus.

Mohlo by Vás zajímat

10 nejchytřejších plemen psů na světě

Každý miluje svého psa a většina z nás věří, že právě ten náš pes musí …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *