Aktuality
CBD

Vodní hračky pro psy – aport i zábava současně

Máte doma vodomila nebo se váš pejsek vody spíše bojí? V prvním případě to máte jednodušší, protože přimět psa do vody, nebude problém – vleze si tam dobrovolně! Sám se v horku touží ochladit, voda je jeho kamarád a kolikrát se vyčvachtá i bez hraček. Stačí, když mu do vody hodíte obyčejný klacek.

Dnešní doba však přeje připraveným a existují mnohem rafinovanější hračky, než třeba „tenisák“. Za těmi půjde do vody i pejsek, který si nerad máčí tlapičky! Pojďme nahlédnout do vodní říše aportů a vodních hrátek. Vaši psi ocení, když vymyslíte novou zábavu. Hračky na šňůrce jsou báječné i z toho důvodu, že se můžete se psem přetahovat.

Slunce vyzývá ke koupání i naše čtyřnohé miláčky

Jedete na dovolenou a budete mít možnost vykoupat také psa? Pokud je v blízkosti rybník, menší říčka nebo jiné přírodní koupaliště, kam může vkročit i váš pejsek, neváhejte. Hraček do vody je tolik, že by v tom byl čert, aby ho žádné z nabízených lákadel nezaujalo.

Latexové hračky

Co třeba latexový míček? Nopky pro snadnější úchop do tlamy jsou výhodou a rovněž i pískátko. Pes za míčkem vběhne do vody a krásně si zaplave. Ovšem pro začátek žádné daleké házení, stačí dva metry před něj. Na vodu si musí zvyknout postupně. Míčky jsou veselé, hopsavé a parádně se drží nad hladinou. Vidí je pes i vy z břehu.

Hračky z pěnové pryže

Tento materiál je velmi šetrný ke psím zubům. Navíc není hlučný, takže nejsou tolik slyšet dopady na vodní hladinu. Kupte svému šampionovi to nejlepší.

Hračky z termoplastické gumy

Zde přichází na řadu frisbee. Hračka, se kterou si užijete zábavu taktéž vy. Když je součástí LED světlo, vyhrajete si se psem i za šera na zahradě. Nemusí to být nutně jen ve vodě.

Přečtěte si také:  Psi dokáží pochopit lidskou perspektivu

Hračky s neoprénovým potahem

Tyto hračky jsou velmi měkké, rychle schnou a pro házení do vody a aportování optimálním vybavením. Jsou vodu odpudivé podobně jako nylonové obojky pro psy. Ruku v ruce, tak doufáme, že vašemu psíkovi vyberete to nejatraktivnější, co vám dnešní trh nabízí. Vanilkové vůně hraček jsou bonus.

Autor Administrátor

Magazín Sportovni-kynologie.cz
Jsme internetový magazín o psech přinášející aktuality ze světa psů, rady pro pejskaře ale i zábavný obsah se psí tématikou. U nás si každý milovník psů najde své oblíbené téma.

Mohlo by Vás zajímat

8 nejlepších filmů se psím hrdinou

Filmy, kde mají hlavní role psi, mají své fanoušky jak mezi dětmi, tak námi dospělými. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *