CBD
Úvod | Ze světa psů | Zajímavosti ze světa psů | Vodní hračky pro psy – aport i zábava současně

Vodní hračky pro psy – aport i zábava současně

Máte doma vodomila nebo se váš pejsek vody spíše bojí? V prvním případě to máte jednodušší, protože přimět psa do vody, nebude problém – vleze si tam dobrovolně! Sám se v horku touží ochladit, voda je jeho kamarád a kolikrát se vyčvachtá i bez hraček. Stačí, když mu do vody hodíte obyčejný klacek.

Dnešní doba však přeje připraveným a existují mnohem rafinovanější hračky, než třeba „tenisák“. Za těmi půjde do vody i pejsek, který si nerad máčí tlapičky! Pojďme nahlédnout do vodní říše aportů a vodních hrátek. Vaši psi ocení, když vymyslíte novou zábavu. Hračky na šňůrce jsou báječné i z toho důvodu, že se můžete se psem přetahovat.

Slunce vyzývá ke koupání i naše čtyřnohé miláčky

Jedete na dovolenou a budete mít možnost vykoupat také psa? Pokud je v blízkosti rybník, menší říčka nebo jiné přírodní koupaliště, kam může vkročit i váš pejsek, neváhejte. Hraček do vody je tolik, že by v tom byl čert, aby ho žádné z nabízených lákadel nezaujalo.

Latexové hračky

Co třeba latexový míček? Nopky pro snadnější úchop do tlamy jsou výhodou a rovněž i pískátko. Pes za míčkem vběhne do vody a krásně si zaplave. Ovšem pro začátek žádné daleké házení, stačí dva metry před něj. Na vodu si musí zvyknout postupně. Míčky jsou veselé, hopsavé a parádně se drží nad hladinou. Vidí je pes i vy z břehu.

Hračky z pěnové pryže

Tento materiál je velmi šetrný ke psím zubům. Navíc není hlučný, takže nejsou tolik slyšet dopady na vodní hladinu. Kupte svému šampionovi to nejlepší.

Hračky z termoplastické gumy

Zde přichází na řadu frisbee. Hračka, se kterou si užijete zábavu taktéž vy. Když je součástí LED světlo, vyhrajete si se psem i za šera na zahradě. Nemusí to být nutně jen ve vodě.

Přečtěte si také:  Co je to canicross?

Hračky s neoprénovým potahem

Tyto hračky jsou velmi měkké, rychle schnou a pro házení do vody a aportování optimálním vybavením. Jsou vodu odpudivé podobně jako nylonové obojky pro psy. Ruku v ruce, tak doufáme, že vašemu psíkovi vyberete to nejatraktivnější, co vám dnešní trh nabízí. Vanilkové vůně hraček jsou bonus.

Mohlo by Vás zajímat

Vánoce se psem

Vánoce se blíží a všichni pejskaři to znají. Pejsek si u stromečku rád hraje a skáče po …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *