Aktuality
Online kurz Základní poslušnost pro dospělé psy
Online psí škola - Kurz STOP TAHÁNÍ
Online kurz Problémové chování
Úvod | Výcvik psa | Výchova štěněte | Záchod pro psy – toaleta Puppy Trainer

Záchod pro psy – toaleta Puppy Trainer

Štěně potřebujeme naučit čistotnosti, aby vědělo kam může chodit vykonávat svoji potřebu. Ne vždy a každému však vyhovuje starý a ověřený způsob s novinami a tak se naskytla možnost opět o něco málo ulehčit práci chovatelům – majitelům štěněte. Začali se vyrábět záchody pro psy.

Jedná se o komfortní sadu pro trénink štěňat. Sada obsahuje neprosakující protiskluzovou podložku – vaničku do které se umísťují příslušné absorbční vložky z voštinové struktury, které pohlcují také i zápach. O to se stará vrstva gelu uvnitř vložky.
Absorbční vložky jsou ve vaničce přichyceny, takže odpadá její odnášení štěnětem mimo misku. Po několika málo použítí se musí vložka vyměnit a vložit nová. Jedna vložka je určená maximálně na jeden den.

Také je doporučeno, postupem času, vaničku přibližovat blíže ke dveřím. Tím se pejsem naučí chodit ke dveřím pokaždé, když se mu bude chtít na záchod. Pak už je jen otázka času, než se pejsek naučí chodit na záchod ven.

K dostání je v různých velikostech: střední (šířka 46,5 cm, hloubka 38cm) a velká (šířka 62,5 cm, hloubka 48cm). Vanička je v obou případech vysoká 4 cm.

Náhradní vložky do této soupravy se prodávají po 15ti, 30ti a 50ti kusech v balení.

Přečtěte si také:  Venčení psa pohodlně a bez námahy

Autor Administrátor

Magazín Sportovni-kynologie.cz
Jsme internetový magazín o psech přinášející aktuality ze světa psů, rady pro pejskaře ale i zábavný obsah se psí tématikou. U nás si každý milovník psů najde své oblíbené téma.

Mohlo by Vás zajímat

Pořízení štěněte 5.díl – Socializace v prostředí a mezi zvuky

Socializace je pro štěně velmi důležitá. Mělo by poznat co nejvíce věcí a seznámit se …

11 komentářů

 1. Dobrý den, prosím nemáte někdo zkušenosti, jestli se na psí toaletu naučí starý pejsek? 14 let? celý život chodil na zahradu, v posledních dnech, v noci začal chodit na koupelnový kobereček. DĚKUJI za rady.

 2. Dobrý den, jak odnaučíme 11 týdenní štěně, aby při vítání rodiny nebo návštěvy “učurávalo”?Jinak už je celkem čistotné. Vydrží celou noc a přes den chodíme často na zahradu, v nouzi se vyčůrá na plenu puppy trainer.

 3. Musí se s dvou měsíčním štěnětem v noci chodit ven na čůrání nebo je lepší pro začátek domácí toaleta? Od kdy pejsek asi vydrží celou noc bez venčení? Měla bych více dotazů, můžu psát na nějaký mail? Moc děkuji :smile:

  • Magazín Sportovni-kynologie.cz

   S pejskem můžete chodit již od dvou měsíců ven pro vykonání potřeby. Po každém jídle a probuzení pejska vyneste ven a pokynete na něj povelem “čůrat” nebo jiný jaký si zvolíte. Kolem 5ti měsíců je pejsek schopný sám si říct o to, kdy chce ven. Samozřejmě u každého psa je to odlišné.
   Psát můžete na e-mail: admin@sportovni-kynologie.cz

  • No pokud nemáte domek se zahradou kde nehrozí pobíhání potkanů a koček ,tak venčení nedoporučuji . Pejsek nemá kompletní očkování a bacili se šíři i vzduchem . Samozřejmě, že větrat doma musíte ale eliminujete onemocnění vašeho miláčka , což předpokládám nechcete

 4. a když mi pejsek bude ze začátku chodit na záchod doma,naučím ho to potom i ven?

 5. a jak to štěnátko naučim aby chodil na záchod ven ? :sad: to mam dát tu vaničku na zahradu ? :???:

  • Magazín Sportovni-kynologie.cz

   Aby chodil na zahradu ven pejska naučíte tak, že jen budete po každém jídle a pití venčit. Budete jej pobízet k tomu, aby vykonal potřebu a jakmile tak učiní, ihned pejska pochvalte a odměňte. Pejsek po čase opakování zjistí, že se má venčit a požádá si o puštění ven i sám. V případě jiných otázek můžete psát také na e-mail. :wink:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *