Aktuality
Online kurz Problémové chování
Online kurz Základní poslušnost pro dospělé psy
Online psí škola - Kurz STOP TAHÁNÍ
Úvod | Ze světa psů | Zajímavosti ze světa psů | Odměňte nejlepšího chovatele originální a moderní trofejí!

Odměňte nejlepšího chovatele originální a moderní trofejí!

Pořádáte chovatelskou soutěž a přemýšlíte o trofejích pro vítěze? Nedržte se klasických pohárů či medailí a vítěze oceňte trofejí, která bude originální, moderní a zároveň bude zdobit jeho vitrínu!

Nabídka moderních trofejí na trhu

Zapomeňte na klasické zlaté, stříbrné či bronzové trofeje. Ty moderní už jsou převážně barevné, ale zároveň nejsou kýčovité. Ptáte se, jak je rozdělit mezi první tři místa? Toho se také nebojte, barevná trofej je většinou z části zlatá, stříbrná či bronzová, ale aby byla originální, tak je doplněna různými vzory a barvami.

Na trhu existuje nespočet druhů trofejí a záleží pouze na Vás, jakou si vyberete. Oblíbené jsou například trofeje se soškou a nějakou ozdobou. Vybere si určitě každý. Pokud jste zvyklí spíše na klasické poháry, ty už můžete také sehnat v moderní podobě. Pro oživení jsou většinou ozdobeny nějakou barvou, ale stále vypadají jako ty klasické.

Moderní trofeje pro chovatele

V oblasti chovatelství existuje na trhu velké množství druhů sportovních trofejí. Pokud hledáte opravdu něco moderního a originálního, nemusíte dlouho pátrat. V nabídce naleznete moderní i klasické modely sportovních trofejí, které přesně vystihnou váš turnaj. Takže si vybere opravdu každý. A jak mohou vypadat moderní a originální trofeje? Třeba takhle!

U chovatelských soutěží je běžné oceňovat nejen chovatele, ale také jeho mazlíčka. Stejně jako u trofejí, i kokardy už bývají moderní. Velkou výhodou moderních trofejí a kokard je, že mohou být sladěné do stejné barvy, vyniknou a Vaše fotografie ze soutěže budou vypadat skvěle.

Online kurz Problémové chování

Přijatelné ceny moderních trofejí

Cena se samozřejmě odvíjí od několika faktorů jako je materiál, velikost či potisk. Nejlevnější trofeje u společnosti Poháry Bauer nakoupíte již od 65 Kč.

Prohlédnout všechny kynologické trofeje >>

Přečtěte si také:  Vychovaný pes

Mohlo by Vás zajímat

5 činností, kterými rozveselíte znuděného psa i v interiéru

Rozvíjejte duševní potenciál svého chlupáče. V následujícím textu si ukážeme 5 činností, kterými rozveselíte znuděného psa i v interiéru.