Aktuality
Online kurz Problémové chování
Online psí škola - Kurz STOP TAHÁNÍ
Online kurz Základní poslušnost pro dospělé psy
Úvod | Cestování se psy | Wi-Fi Automatický dávkovač krmiva pro psy

Wi-Fi Automatický dávkovač krmiva pro psy

I láska k domácím mazlíčkům prochází žaludkem! Firma Petwant proto vyvinula jedinečný automatický dávkovač krmiva na suchou i vlhkou stravu. Tento inteligentní dávkovač ve tvaru jídelního talíře poskytne kočkám, malým a středním psům oblíbenou stravu na celý den! Dávkovač ovládáte telefonem!

Postarejte se chlupáčům o stravu, i když nejste doma. Díky dávkovači pravidelně, bez přejídání a přesně v takovém složení a pořadí, jaké si určíte! Pokud jezdíte na pár dní mimo domov a pejska s sebou nemůžete vzít, tak je to ideální řešení.

Krmte mazlíčka bez omezení s dávkovačem krmiva

Výhoda tohoto dávkovače je především ve volbě typu krmiva. A proto zatímco známe dávkovače běžně dostupné pouze pro granule, tento dávkovač vám dovolí naplnit misku suchým i vlhkým, horkým i studeným krmivem. Zásobník ve tvaru talíře má 5 oddělených boxů, každý tak akorát na jednu porci pro vaše menší až střední čtyřnohé strávníky.

Automatický dávkovač krmiva má mnoho praktických funkcí. Zacházet s ním je radost.

A proto váš dávkovač nabízí několik možností kontroly. Díky jednoduché aplikaci a připojení vašeho telefonu k Wi-Fi máte v ruce dálkový ovladač pro automatickou i přímou kontrolu dávkovače. Stačí jen v aplikaci zadat čas pro jednotlivých 5 porcí a dávkovač v  nastavenou hodinu pootočí zásobníkem a umožní zvířeti přístup k potravě. Ostatní proce zůstanou uzavřené a váš mazel nemá šanci sníst ze zásobníku něco jiného než určenu porci.

Krmení samozřejmě nastavíte i manuálně na přehledném kontrolním panelu dávkovače.

S dávkovačem krmiva se váš pes nakrmí zdravě i bezpečně

Každý výrobek pro naše čtyřnohé kamarády musí být bezpečný a zdravotně vhodný. Bezpečnostní zámek dávkovače zajistí, že se víko nevysouvá a chrání krmivo uvnitř a nehrozí skřípnutí nebo jiné zranění. Navíc všechny porce, které nejsou zrovna na programu zůstanou pro mazlíčka uzavřené.

Přečtěte si také:  Bikejöring aneb cyklistika také pro psa

Díky materiálu ABS se nemusíte bát škodlivin jako Bisfenol A, který obvykle plasty obsahují.

Obáváte se výpadku elektřiny? V tomto případě zbytečně, protože Petwant má záložní napájení a pro případ nouze přepne na baterie.

Údržba a zacházení

Vnitřní zásobník krmiva je vyjímatelný, takže ho jednoduše kdykoliv vyndáte a omyjete. Pro čistotu domácnosti ideální! Využívejte neagresivní prostředky nebo mýdlovou vodu.

Budoucnost, styl, elegance…

Perfektní design v duchu minimalismu se inspiruje přesností, jednoduchostí a čistotou technologie z budoucnosti. Petwant vystihuje její eleganci a preciznost. Není jen dávkovač, ale propracovaný a inteligentní jídelní servis. Úhledný a skladný si snadno najde místo v originálním i jednoduchém interiéru. Nezabere mnoho místa, skvěle vypadá a jednoduše se s ním zachází. Zároveň se stará o správné krmení zvířete. Vše co v domácnosti s mazlíčkem chcete!

Na našem e-shopu si můžete takový automatický dávkovač krmiva (Petwant F2 Wi-Fi Automatický dávkovač 5 porcí) pořídit za maloobchodní doporučenou cenu a nyní dokonce se slevou. V případě, že se rozhodnete nakoupit u nás v e-shopu, podpoříte tím také chod tohoto magazínu.

Hlavní funkce:

  • Dávkovač na všechny druhy krmiva
  • Ovládání přes aplikaci ve vašem smartphone
  • Možnost manuálního nastavení 
  • Vyjímatelný zásobník pro 5 porcí
  • Bezpečnostní zámek
  • Záložní zdroj napájení
  • Jednoduché ovládání
  • Vyjímatelné části lze omýt

Maloobchodní cena: 2 591 Kč.

Zobrazit v e-shopu

Autor Administrátor

Magazín Sportovni-kynologie.cz
Jsme internetový magazín o psech přinášející aktuality ze světa psů, rady pro pejskaře ale i zábavný obsah se psí tématikou. U nás si každý milovník psů najde své oblíbené téma.

Mohlo by Vás zajímat

Lady Gaga nabízí půl milionu dolarů za svoje ukradené psy!

Legendární umělkyni Lady Gaga zastihla na jejím natáčení v Římě tragická zpráva. Mezitím co Lady Gaga …