Aktuality
Online kurz Problémové chování
Online psí škola - Kurz STOP TAHÁNÍ
Online kurz Základní poslušnost pro dospělé psy
Úvod | Cestování se psy | Wi-Fi Automatický dávkovač krmiva pro psy

Wi-Fi Automatický dávkovač krmiva pro psy

I láska k domácím mazlíčkům prochází žaludkem! Petwant proto vyvinul jedinečný automatický dávkovač krmiva na suchou i vlhkou stravu – Petwant F6. Tento inteligentní dávkovač s přehledným podsvíceným displejem ve tvaru jídelního talíře poskytne malým a středním psům čerstvé krmení po celý den! Dávkovač ovládáte pomocí smartphonu. Poskytuje vám průběžné a detailní informace o množství a rozložení stravy. Pohodlně, odkudkoliv, přímo na váš smart telefon

Postarejte se chlupáčům o stravu, i když nejste doma. Díky dávkovači pravidelně, bez přejídání a přesně v takovém složení a pořadí, jaké si určíte! Pokud jezdíte na pár dní mimo domov a pejska s sebou nemůžete vzít, tak je to ideální řešení.

 

Krmte mazlíčka bez omezení s dávkovačem krmiva

Výhoda tohoto dávkovače je především ve volbě typu krmiva. A proto zatímco známe dávkovače běžně dostupné pouze pro granule, tento dávkovač vám dovolí naplnit misku suchým i vlhkým, horkým i studeným krmivem. Zásobník ve tvaru talíře má 6 oddělených boxů, každý tak akorát na jednu porci pro vaše menší až střední čtyřnohé strávníky.

Automatický dávkovač krmiva má mnoho praktických funkcí. Zacházet s ním je radost.

A proto váš dávkovač nabízí několik možností kontroly. Díky jednoduché aplikaci a připojení vašeho telefonu k Wi-Fi máte v ruce dálkový ovladač pro automatickou i přímou kontrolu dávkovače. Stačí jen v aplikaci zadat čas pro jednotlivých 6 porcí a dávkovač v  nastavenou hodinu pootočí zásobníkem a umožní zvířeti přístup k potravě. Ostatní porce zůstanou uzavřené a váš mazel nemá šanci sníst ze zásobníku něco jiného než určenu porci.

Krmení samozřejmě nastavíte i manuálně na přehledném kontrolním panelu dávkovače.

S dávkovačem krmiva se váš pes nakrmí zdravě i bezpečně

Každý výrobek pro naše čtyřnohé kamarády musí být bezpečný a zdravotně vhodný. Bezpečnostní zámek dávkovače zajistí, že se víko nevysouvá a chrání krmivo uvnitř a nehrozí skřípnutí nebo jiné zranění. Navíc všechny porce, které nejsou zrovna na programu zůstanou pro mazlíčka uzavřené.

Online kurz Základní poslušnost pro štěňata

Díky materiálu ABS se nemusíte bát škodlivin jako Bisfenol A, který obvykle plasty obsahují. Obáváte se výpadku elektřiny? V tomto případě zbytečně, protože Petwant má záložní napájení a pro případ nouze přepne na baterie.

Údržba a zacházení

Vnitřní zásobník krmiva je vyjímatelný, takže ho jednoduše kdykoliv vyndáte a omyjete. Pro čistotu domácnosti ideální! Využívejte neagresivní prostředky nebo mýdlovou vodu.

Přečtěte si také:  Bazénky pro psa: v létě krásně osvěží

Budoucnost, styl, elegance…

Perfektní design v duchu minimalismu se inspiruje přesností, jednoduchostí a čistotou technologie z budoucnosti. Petwant vystihuje její eleganci a preciznost. Není jen dávkovač, ale propracovaný a inteligentní jídelní servis. Úhledný a skladný si snadno najde místo v originálním i jednoduchém interiéru. Nezabere mnoho místa, skvěle vypadá a jednoduše se s ním zachází. Zároveň se stará o správné krmení zvířete. Vše co v domácnosti s mazlíčkem chcete!

Na našem e-shopu si můžete takový automatický dávkovač krmiva (Petwant F6 – Automatický dávkovač 6 porcí) pořídit. V případě, že se rozhodnete nakoupit u nás v e-shopu, podpoříte tím také chod tohoto magazínu.

Hlavní funkce:

 • Různé typy krmení: vhodné pro suché a mokré jídlo – každá porce bude pro Vašeho mazlíčka překvapením
 • Ovládání přes aplikaci ve vašem smartphonu
 • Ovládání pomocí dotykového tlačítka – dávkovač můžete nastavit přes mobilní aplikaci nebo manuálně pomocí tlačítka na horní straně
 • Záložní zdroj napájení: micro USB kabel + záložní zdroj napájení 3x baterie C ( baterie nejsou součástí balení )
 • Vestavěný LCD displej a programovatelný systém nastavení: na displeji se zobrazuje stav baterie, čas, plán a nastavení krmného plánu
 • Ochrana nohou pro domácí mazlíčky: pokud kočka nebo pes vloží packu do podnosu s potravinami, dávkovač se přestane otáčet, aby chránil domácí zvířata před zraněním
 • Jednoduchý design: speciální inovativní design s více barvách 
 • Protiskluzová spodní strana: zabraňuje pohybu misky po podlaze a Vaši miláčci se tak můžou v klidu občerstvit
 • Kapacita: 180 ml  – 6 porcí po 90g 
 • Rozměry: 3,2 x 3,2 x 8×3 cm , váha: 1kg

V čem dávkovač pomůže?

 • Zabezpečí vašemu zvířeti pravidelný a průběžný přístup k potravě
 • Zajistí domácímu mazlíčkovi spolehlivý krmný plán po celé dny i na dálku
 • Poskytuje vám průběžné a detailní informace o množství a rozložení stravy. Pohodlně, odkudkoliv, přímo na váš smart telefon
 • Získáte přehled o dosavadních návycích a snadno je upravíte na vhodnější režim mazlíčkovi na míru
 • Umožňuje automatické nastavení a přesné odměření vhodných porcí
 • Pomáhá efektivně řešit problémy s nadváhou, která přináší další závažné zdravotní komplikace
 • Obstará vaší domácí šelmě důležitý přísun vody
 • Pro vašeho mazlíčka pohodlný přístup a pro vás designový estetický servis krmení zvířete

Zobrazit dávkovač v e-shopu

Mohlo by Vás zajímat

Jak vybrat vysavač na psí chlupy

Dobrý vysavač na psí chlupy je přítelem každého chovatele. Aby si vysavač poradil se psími …