CBD
Úvod | Cestování se psy | Wi-Fi Automatický dávkovač krmiva pro psy

Wi-Fi Automatický dávkovač krmiva pro psy

I láska k domácím mazlíčkům prochází žaludkem! Firma Petwant proto vyvinula jedinečný automatický dávkovač krmiva na suchou i vlhkou stravu. Tento inteligentní dávkovač ve tvaru jídelního talíře poskytne kočkám, malým a středním psům oblíbenou stravu na celý den! Dávkovač ovládáte telefonem!

Postarejte se chlupáčům o stravu, i když nejste doma. Díky dávkovači pravidelně, bez přejídání a přesně v takovém složení a pořadí, jaké si určíte! Pokud jezdíte na pár dní mimo domov a pejska s sebou nemůžete vzít, tak je to ideální řešení.

Krmte mazlíčka bez omezení s dávkovačem krmiva

Výhoda tohoto dávkovače je především ve volbě typu krmiva. A proto zatímco známe dávkovače běžně dostupné pouze pro granule, tento dávkovač vám dovolí naplnit misku suchým i vlhkým, horkým i studeným krmivem. Zásobník ve tvaru talíře má 5 oddělených boxů, každý tak akorát na jednu porci pro vaše menší až střední čtyřnohé strávníky.

Automatický dávkovač krmiva má mnoho praktických funkcí. Zacházet s ním je radost.

A proto váš dávkovač nabízí několik možností kontroly. Díky jednoduché aplikaci a připojení vašeho telefonu k Wi-Fi máte v ruce dálkový ovladač pro automatickou i přímou kontrolu dávkovače. Stačí jen v aplikaci zadat čas pro jednotlivých 5 porcí a dávkovač v  nastavenou hodinu pootočí zásobníkem a umožní zvířeti přístup k potravě. Ostatní proce zůstanou uzavřené a váš mazel nemá šanci sníst ze zásobníku něco jiného než určenu porci.

Krmení samozřejmě nastavíte i manuálně na přehledném kontrolním panelu dávkovače.

S dávkovačem krmiva se váš pes nakrmí zdravě i bezpečně

Každý výrobek pro naše čtyřnohé kamarády musí být bezpečný a zdravotně vhodný. Bezpečnostní zámek dávkovače zajistí, že se víko nevysouvá a chrání krmivo uvnitř a nehrozí skřípnutí nebo jiné zranění. Navíc všechny porce, které nejsou zrovna na programu zůstanou pro mazlíčka uzavřené.

Přečtěte si také:  II. Cestování se zvířaty v zájmovém chovu z České republiky do třetích zemí

Díky materiálu ABS se nemusíte bát škodlivin jako Bisfenol A, který obvykle plasty obsahují.

Obáváte se výpadku elektřiny? V tomto případě zbytečně, protože Petwant má záložní napájení a pro případ nouze přepne na baterie.

Údržba a zacházení

Vnitřní zásobník krmiva je vyjímatelný, takže ho jednoduše kdykoliv vyndáte a omyjete. Pro čistotu domácnosti ideální! Využívejte neagresivní prostředky nebo mýdlovou vodu.

Budoucnost, styl, elegance…

Perfektní design v duchu minimalismu se inspiruje přesností, jednoduchostí a čistotou technologie z budoucnosti. Petwant vystihuje její eleganci a preciznost. Není jen dávkovač, ale propracovaný a inteligentní jídelní servis. Úhledný a skladný si snadno najde místo v originálním i jednoduchém interiéru. Nezabere mnoho místa, skvěle vypadá a jednoduše se s ním zachází. Zároveň se stará o správné krmení zvířete. Vše co v domácnosti s mazlíčkem chcete!

Na našem e-shopu si můžete takový automatický dávkovač krmiva (Petwant F2 Wi-Fi Automatický dávkovač 5 porcí) pořídit za maloobchodní doporučenou cenu a nyní dokonce se slevou. V případě, že se rozhodnete nakoupit u nás v e-shopu, podpoříte tím také chod tohoto magazínu.

Hlavní funkce:

  • Dávkovač na všechny druhy krmiva
  • Ovládání přes aplikaci ve vašem smartphone
  • Možnost manuálního nastavení 
  • Vyjímatelný zásobník pro 5 porcí
  • Bezpečnostní zámek
  • Záložní zdroj napájení
  • Jednoduché ovládání
  • Vyjímatelné části lze omýt

Maloobchodní cena: 2 591 Kč.

Zobrazit v e-shopu

Mohlo by Vás zajímat

Pojištění pro psy není nadstandard

Ve světě je již standard, mít pojištěného domácího mazlíka. Někde je to přímo povinné, ale u nás toto pojištění není tolik rozšířené. Mnoho lidí si myslí, že je to dokonce zbytečné, nechat si právě svého psa pojistit.