Aktuality
Online kurz Problémové chování
Online kurz Základní poslušnost pro dospělé psy
Online psí škola - Kurz STOP TAHÁNÍ
Úvod | Ze světa psů | Zajímavosti ze světa psů | Lady Gaga nabízí půl milionu dolarů za svoje ukradené psy!
Lady Gaga nabízí půl milionu dolarů za svoje ukradené psy!

Lady Gaga nabízí půl milionu dolarů za svoje ukradené psy!

Legendární umělkyni Lady Gaga zastihla na jejím natáčení v Římě tragická zpráva.

Mezitím co Lady Gaga v Římě natáčí nový biografický film s názvem Gucci, kde se mimo jiné objeví i hvězdy jako Robert De Niro, Al Pacino či Jared Leto, došlo v Americkém Los Angeles k hned trojité tragédii.

Ve středu večer v západním Hollywoodu byl postřelen muž a skončil v kritickém stavu v nemocnici. To by asi nebylo v L. A. nic neobvyklého, kdyby se nejednalo o muže, který měl na starosti všechny tři buldočky slavné zpěvačky. Ten byl napaden ve večerních hodinách během venčení psů, a to mužem s poloautomatickou zbraní! S útočníkem měl údajně spolupracovat další muž, který mu pomohl odjet z místa činu v autě bílé barvy.

Dva buldočci jménem Koji a Gustav zmizeli beze stopy. Zatímco třetí buldoček – Miss Asia, během útoku utekla a později byla v pořádku nalezena.

Online psí škola - Kurz STOP TAHÁNÍ

Lady Gaga nabízí půl milionu dolarů za jakoukoli informaci vedoucí k navrácení jejích psů. Dokonce proto i zřídila speciální emailovou schránku KojiandGustav@gmail.com.

Snad se buldočci vrátí zpátky ke své majitelce i když si policie stále není jistá, zda postřelení muže přímo souviselo s tím, že venčil psy právě slavné zpěvačce. Necháme se překvapit, jak se celý případ ještě vyvrbí.

 

Přečtěte si také:  Velký nátlak na psí útulky

Autor Administrátor

Magazín Sportovni-kynologie.cz
Jsme internetový magazín o psech přinášející aktuality ze světa psů, rady pro pejskaře ale i zábavný obsah se psí tématikou. U nás si každý milovník psů najde své oblíbené téma.

Mohlo by Vás zajímat

docaskar

Jak jsem se stala „dočaskářem“

Celý život mě provází psi. Tvoří nedílnou součást mého světa a naplňují mě. Ovšem celý život …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *